Tefal

Značka Tefal patří ke světové špičce ve výrobě pánví s nepřilnavým povrchem, tlakových hrnců a elektrických kuchyňských spotřebičů. Tefal je zárukou vysoké kvality, která je prověřena mnoha desítkami let (již od roku 1954). Aby kvalita francouzské značky Tefal zůstala zachována, vyrábí se převážná výrobků na domácí půdě ve Francii i dnes. Tuto informaci naleznete na detailu produktu i přímo na výrobku.

Výrobky Tefal prochází neustálým vývojem - zlepšováním technologií a materiálů. Dnešní nepřilnavé povrchy Tefal jsou mnohem kvalitnější než před několika málo lety. Vynikají větší odolností při zachování vysoké nepřilnavosti (potraviny se nepřipalují). Tlakové hrnce Tefal získaly celou řady vylepšení jako snadnější manipulace, bezpečnost a komfort.
nádobí eshop tefal
Značka Tefal nyní úspěšně působí ve více jak 120 zemí po celém světě.

Věděli jste... ?

Nádobí tefalTEFAL je zkratka slov TEFlon a ALuminium. Tedy nepřilnavý povrch (teflon) a dobře vodivý korpus pánve z hliníku. Jako první začal teflonové pánve vyrábět Tefal již v roce 1956.

První tlakový hrnec na světě s otvíráním jednou rukou vyrobil Tefal v roce 1995. Byl to první zástupce řady Clipso Tefal.

Nemálo revoluční vynález Tefalu je první teploměr vestavěný do pánve - Thermo-Spot. Díky Thermo-Spotu od Tefalu poznáte, kdy je pánev ideálně horká (od roku 2000).

Značka Tefal patří do skupiny Groupe SEB, která vlastní značky Moulinex, Krups (výrobky Dolce Gusto) či Rowenta.


/uploads/banners/tefal-talent.png
/uploads/banners/tefal-clipso.png