Mlékovary

Nepřehlédněte

Mlékovary patří k nezbytným pomocníkům v každé moderní domácnosti. Jejich hlavní výhodou je, že zamezují připálení připravovaného pokrmu díky vodě, která se nachází uvnitř pláště mlékovaru. Mlékovary jsou určeny pro vaření a ohřev mléka, polev, pudinků, ale i omáček a mnoha dalších pokrmů vařených ve vodní lázni. Stěny mlékovarů jsou tenčí než u klasických hrnců, proto je potřeba s nimi zacházet opatrněji. V nabídce máme jak mlékovary vyrobené z nerez oceli, tak mlékovary smaltované. Většina mlékovarů je vybavena píšťalkou, která signalizuje dosažení optimální teploty pro vaření a ohřívání, tedy dosažení bodu varu vody. Některé z nabízených mlékovarů je možno používat na všechny druhy varných desek, některé jsou vybaveny víčkem, u jiných zase najdete stupnici pro snadné odměřování. Nabízíme mlékovary značek Tescoma, KaiserHoff, Banquet a Orion.

Mlékovka Akcent 1,5l Mlékovka Akcent je vhodná pro ohřev a vaření mléka, čokolády, pudinků, polev a dalších pokrmů ve vodní lázni. Je nerezová, má... Cena: 279 Kč
  • 1

Nejčastěji používaným označením pro hrnce s dvojím pláštěm jsou mlékovary, ale lze se setkat také s označením hrnce na mléko.


/uploads/banners/varto/tefal.jpg
/uploads/banners/varto/tescoma.jpg