Smaltovaný hrnek 6/9,5 D (0,5 l)

  • Popis produktu: Smaltovaný hrnek 6/9,5 D (0,5 l)

   Názor, že smaltovanému nádobí dávno odzvonilo, není zrovna jedním z nejaktuálnějších, jelikož díky svým vlastnostem a vzhledem neztrácí na popularitě a je patřičně využívaným kuchyňským nádobím v domácnostech i gastronomických zařízeních. Smalt lze charakterizovat jako křemičitou taveninu, která je příbuzná se sklem i porcelánem a na kovu vytváří celistvý, lesklý a hladký povlak.

   Výhodou smaltovaného nádobí je především absolutní zdravotní nezávadnost, dlouhodobá životnost a rovnoměrná tepelná vodivost. Smaltované nádobí není náročné na údržbu - snadno se čistí. Lze mýt v myčce na nádobí. Použité materiály zajišťují odolnost vůči mechanickému opotřebení a stálost barevných odstínů - smaltované nádobí si dlouho zachovává svůj "okouzlující" vzhled. Smaltované nádobí je vhodné na plynové, elektrické i sklokeramické sporáky.

   Smaltovaný hrnek je oboustranně smaltované nádobí z ocelového plechu, vhodné pro servírování čaje či kávy nebo slouží pro případné ohřátí nápoje. Smaltovaná řada Stabil Extra CEBS je cenově dostupné nádobí s velmi dobrým poměrem ceny a užitných vlastností. Smaltovaný hrnek BSE je tradiční smaltované nádobí českého výrobce Českobudějovická smaltovna a.s.

   Základní údaje - smaltovaný hrnek CEBS:
   • provedení - bílá s červeným puntíkem
   • česká výroba - Českobudějovická smaltovna a.s.
   • výhody - zdravotní nezávadnost, snadná údržba, rovnoměrná tepelná vodivost, stálost barevných odstínů, dlouhodobá životnost
   • průměr 8 cm; objem 0,35 l

  doprava zdarma
/uploads/banners/varto/tefal.jpg
/uploads/banners/varto/tescoma.jpg