Proč u nás nakoupit

12 x důvod proč ANO


1 - DOBRÉ JMÉNO FIRMY
Jsme ryze česká firma, která působí na internetu již od roku 2005. Základní ideou celé firmy je budovat dobré jméno. Snažíme se poskytovat co nejkvalitnější služby k plné spokojenosti zákazníka. Stálost na trhu jsme posílili otevřením kamenné prodejny v Olomouci. Názory zákazníků jsou pro nás důležité, proto nyní usilujeme o certifikát Heureky – Ověřeno zákazníky.

2 - ŠÍŘE SORTIMENTU
E-Shop VařTo.cz je specializován na nádobí a potřeb do kuchyně. Nabízíme velmi širokou a pestrou nabídku nádobí, kterou budeme nadále rozšiřovat a pokrývat , co nejširší potřeby všech našich zákazníků.

3 - PORADENSTVÍ
Prodejem nádobí se zabýváme již několik let a podařilo se nám v této oblasti vybudovat dobré jméno. Dokážeme poradit s výběrem zboží nebo při nenadálých problémech při užívání.

4 - PRAVIDELNÉ AKCE a SLEVY
Pravidelně každý měsíc naleznete na stránkách e-shopu VařTo.cz velmi výhodné akce nebo slevy. Sledováním těchto akci lze příjemně uspořit nemalý peníz.

5 - BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMACE
Reklamace se snažíme vyřešit co nejrychleji bez zbytečných průtahů. Chápeme situaci, ve které se zákazník ocitá a snažíme se vyjít proto případným požadavkům vstříc. Chceme poskytovat kvalitní služby během nákupu, ale i poté. Je naším přáním, aby zákazník náš obchod navštívil i v budoucnu.

6 - VLASTNÍ SKLADY a ZÁZEMÍ
Značnou část zboží držíme ve vlastních skladech a zboží je tak připraveno k okamžité expedici. Toto zboží je na obchodě označeno jako skladem.

7 - SLUŽBY
Dobrý obchod nabízí nejen kvalitní zákaznický servis, ale i bohaté služby. Zákazník u nás může využít některé z našich odběrných míst k vyzvednutí balíku, v případě dopravy PPL může platit kartou (zdarma), druhý balík je zdarma, je-li potřeba zboží reklamovat, jsme schopni zboží u Vás vyzvednout, atd.

8 - OCHOTA a VSTŘÍCTNOST
Základem při jednání se zákazníkem je ochota a vstřícnost. Rádi poradíme a domluvíme nejlepší řešení.

9 - DOPRAVA NAD ZDARMA
V případě nákupu nad 3 000 Kč je doprava ZDARMA!

10 - CERTIFIKÁTY a OSVĚDČENÍ
Zákonnou zárukou pro zákazníky jsou dobře provedené Obchodní podmínky a Reklamační řád. Na tyto dokumenty jsme získali osvědčení SAOP, které vydává sdružení obrany spotřebitelů SOS.

11 - SNADNO, RYCHLE a PŘEHLEDNĚ
Velmi intenzívně řešíme uživatelské prostředí. Aby nákup byl snadný, bez zbytečných a nelogických kroků, vše působilo a bylo přehledné. Aby ke všemu vedla krátká jasná cesta. Mnoho zákazníků potřebuje nakoupit rychle bez následných problémů. Naši programátoři neustále vyvíjejí nové a nové „vychytávky“.

12 - FÉROVÉ CENY ZBOŽÍ
Žádné neprůhledné a nečekané poplatky, žádné umělé navyšování doporučené ceny, žádné předražené poplatky za dopravu. Ceny se snažíme tlačit dolů, aby zákazník byl spokojen./uploads/banners/varto/tefal.jpg
/uploads/banners/varto/tescoma.jpg