Jídelní příbor Bistro - 24 díl. soupr. pro 6 os.

  • Popis produktu: Jídelní příbor Bistro - 24 díl. soupr. pro 6 os.

   Jídelní příbor BISTRO Toner se řadí do cenově dostupnější řady jídelních příborů Toner a je vhodný pro každodenní používaní jak v kuchyních v domácnostech, tak i v gastronomických zařízeních, např. v restauracích. Sada jídelního příboru BISTRO Toner je složená z 24 dílů a je určena pro 6 osob.

   Jídelní příbor BISTRO má klasický vzhled, který se hodí zejmén pro ty, kteří od příboru nepožadují modernu a náročnost na design.

   Vysoce kvalitní, leštěné nerezové příbory Toner BISTRO jsou vyrobené z nerezové oceli 18/0. Ocel 18/0 je kvalitní chromová ocel (obsah chromu 18%) - materiál je tvrdší s možností dosažení tmavšího tzv. kovového lesku. Síla materiálu u příborů Bistro se pohybuje u lžic a vidliček od 1 - 1,5mm, u nože(rukojeť) 3 - 4 mm. Finální opracování (leštění) u příboru Bistro je kuličkování. Záruka 5 let. Baleno DBS - jedná se o jednodušší papírové (karton) dárkové balení.

   Příbor BISTRO Toner obsahuje:

   - 6 kusů jídelních vidliček
   - 6 kusů jídelních lžic
   - 6 kusů jídelních nožů
   - 6 kusů malých lžiček

   jídelní příbor Bistro toner
   Ilustrativní obrázek: Detail - jídelní příbor Toner Bistro


   Kuličkování je technologie sloužící k zvyšování mechanických vlastností (životnost, korozní praskání, povrchová tvrdost). Využívá se hlavně tam, kde stav povrchové vrstvy má důležitou roli v životnosti celého výrobku.
  doprava zdarma
/uploads/banners/varto/tefal.jpg
/uploads/banners/varto/tescoma.jpg