Jídelní příbor Amor - 24 díl. soupr. pro 6 os.

  • Popis produktu: Jídelní příbor Amor - 24 díl. soupr. pro 6 os.

   Jídelní příbor AMOR se řadí do cenově dostupnější řady jídelních příborů Toner a je vhodný pro každodenní používaní jak v domácnostech, tak i v gastronomických zařízeních, např. v restauracích. Sada jídelního příboru AMOR Toner je složená z 24 dílů a je určena pro 6 osob. Jídelní příbor AMOR má lehký modní design, konec rukojeti je rozšířený a při troše fantazie rukojeť jídelního příboru AMOR připomíná tvar srdce.

   Vysoce kvalitní, leštěné nerezové příbory Toner AMOR jsou vyrobené z nerezové oceli 18/0. Ocel 18/0 je vysoce kvalitní chromová ocel (obsah chromu 18%) - materiál je tvrdší s možností dosažení tmavšího tzv. kovového lesku, avšak k jídelním příborům Amor přistupujeme spíše jako k modelu z chromniklového nerez materiálu - tzn. síla materiálu lžic a vidliček je 2 mm, nožů 7 mm a kávové lžičky 1,5 mm. Finální opracování je kuličkování Záruka na příbor je 5 let. Baleno DBP - 3D - jedná se o luxusnější dárkové balení.

   Sada - jídelní příbor AMOR Toner obsahuje:

   - 6 kusů jídelních vidliček
   - 6 kusů jídelních lžic
   - 6 kusů jídelních nožů
   - 6 kusů malých lžiček

   jídelní příbor Amor toner
   Ilustrativní obrázek: Detail - jídelní příbor Amor Toner


   Kuličkování je technologie sloužící k zvyšování mechanických vlastností (životnost, korozní praskání, povrchová tvrdost). Využívá se hlavně tam, kde stav povrchové vrstvy má důležitou roli v životnosti celého výrobku.
  doprava zdarma
/uploads/banners/varto/tefal.jpg
/uploads/banners/varto/tescoma.jpg